Typový dům KMV XI

Bungalov KMV XI je nízkoenergetický dům střední velikosti s garáži, dispozičně vydařený, kdy se podařilo vměstnat do půdorysu vše potřebné k pohodlnému bydlení a zároveň přidat i garáž. Samozřejmostí v našich domech je technická místnost, součástí domu je i zastřešená terasa. Pokoje vedle terasy mohou mít klasická okna viz. obr. níže nebo francouzská okna až na zem s východem na terasu, která se dá prodloužit přes celou délku domu. Naše domy jsou variabilní, lze je dle potřeby i zvětšit, změnit typ krytiny nebo velikost oken. Je vhodný do rovinatého, resp. mírně svažitého terénu. Stavba je technicky velmi jednoduchá.

Naše domy stavíme pouze z certifikovaných materiálů, jsou výborně zateplené (např. fasáda EPS 200 mm), okna (hodnota celého okna až Uw = 0,71 W/m2K-1) a dveře jsou z 7-komorového profilu Veka (Uf = 0,93W/m2K-1) se špičkovým trojsklem (Ug = 0,5 W/m2K-1).

Našim cílem je stavět kvalitní nízkoenergetické domy, výborně naprojektované z kvalitních ověřených materiálů a vybavené špičkovou technologií (tepelné čerpadla NIBE nebo fotovoltaika s akumulací do baterií a výkonu 5,6 kW).

Cena: do 0 mil. Kč
Typ konstrukce: Zděný dům / Dřevostavba
Dispozice: 4+KK+G
Zastavěná plocha: 149.00 m2
Užitná plocha: 124.00 m2


Místnost Výměra (m2)
1 zádveří 7,90
2 WC 1,90
3 technická místnost 3,10
4 chodba 6,70
5 pokoj 13,20
6 koupelna + WC 6,40
7 pokoj 10,50
8 pokoj 12,00
9 obývací pokoj + kuchyň 37,00
10 garáž 25,00


GALERIELÍBÍ SE VÁM TENTO DŮM?

Napište nám a zažádejte si o nezávaznou cenovou nabídku.

Poptávkový formulář

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro evidenci a vyřízení žádosti.

Modul: Kontaktní formulářMatoušek
Potřebujete poradit nebo se chcete jen zeptat na podrobnosti?
Rád vaše dotazy zodpovím po telefonu, mailu nebo osobně.
ALEŠ MATOUŠEK, KMV stavební servis s.r.o.
tel. +420 725 136 902, E-mail: ales.matousek@kmvstavebniservis.czPROČ JSME PŘESVĚDČENI, ŽE BUDETE SPOKOJENI?

Zděný dům nebo dřevostavba?

Pro stavbu domu si můžete zvolit mezi klasickou zděnou technologií a montovanou dřevostavbou. Každá z technologií má své výhody – rádi vám vše vysvětlíme a najdeme pro vás nejvhodnější řešení.

Stavíme na základě zkušeností.

Ve stavebnictví nejsme žádnými nováčky. Realizovali jsme našim klientům přes 150 typových nebo individuálních rodinných domů po celé Moravě.

Přejete si kompletní stavbu na klíč nebo jen hrubou stavbu?

Našim specifikem je, že se nebráníme ani možnosti dům připravit a předat v podobě hrubé stavby. Samozřejmostí jsou všechny dokumenty a certifikace zajišťující pozdější hladkou kolaudaci domu majitelem.

Jsme otevřeni vašim požadavkům.

Plně si uvědomujeme, že sen o vlastním bydlení má mnoho podob. A že je v mnoha ohledech závislý na rodinném rozpočtu. Snažíme se vždy najít cestu, která vám přinese maximum užitku.

Modul: Projekty